سوالات متدوال

مخاطبان عزیز، در این قسمت ما سوالاتی که ممکن است برای اکثر شما عزیزان در طول خرید و استفاده از محصولات “مرجع مهندسی کنترل” ایجاد شود را پاسخ می دهیم. هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال دیگر می توانید از طریق چت آنلاین و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

 • چگونه می توانم خرید داشته باشم؟

ما برای راحتی شما، آموزش های خود را به صورت جلسه ای قرار می دهیم. بنابراین بدون این که نیاز باشد شما کل یک بسته آموزشی را خریداری کنید تنها می توانید مبحث مورد نیاز خود را انتخاب کنید. برای انتخاب هر جلسه، باید به پایین صفحه آموزش مورد نظر خود آمده و بعد از انتخاب جلسات مورد نظر خود، با استفاده از گزینه “برای خرید کلیلک فرمایید” موارد انتخابی خود را به سبد خرید اضافه کنید. سپس با زدن دکمه “پرداخت” وارد صفحه پرداخت شده، و فرآیند خرید را تکمیل می نمایید.

 • می توان پرداخت را به صورت کارت به کارت و بدون اینترنت انجام دهم؟

با توجه به اینکه ممکن است در برخی از مواقع پرداخت اینترنتی مقدور نباشد شما با استفاده از اطلاعات زیر می توانید خرید را انجام دهید :

هزینه را به شماره کارت زیر (بنام موسی پور) واریز فرموده و سپس اطلاعات زیر رو به شماره زیر پیامک کنید. بعد از پرداخت و پیامک نمودن اطلاعات زیر لینک دانلود رو به ایمیلتون می فرستیم.

شماره پرداخت

محصول و جلسات خریداری شده

ایمیل

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۹۱۱۳۵۳

شماره موبایل: ۰۹۱۶۲۹۶۳۸۷۰

 • بعد از خرید چگونه به فیلم های آموزشی دسترسی داشته باشم؟

برای استفاده از فیلم های آموزشی می توانید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید :

 • دریافت فیلم آموزشی به صورت دی وی دی و لینک دانلود.
 • دریافت فیلم آموزشی با استفاده از لینک دانلود.

ارسال پستی بسته آموزشی چه زمانی میبرد؟

ما بسته های آموزشی خود را به صورت دی وی دی با استفاده از پست سفارشی برای شما ارسال می کنیم. این بسته بعد از ۲ روز کاری به دست شما خواهد رسید.

 • مدت اعتبار لینک های دانلود چقدر است؟

مدت اعتبار لینک دانلود ۱ ماه است. بنابراین بعد از این مدت اگر نیاز به دانلود دوباره فیلم ها بود، باید درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا لینک ها مجددا برای شما ارسال شوند.

 • اگر بعد از پرداخت لینک ارسال نشد، چه کنم؟

ابتدا نیاز است که شما اسپم (spam) ایمیل خود را چک کنید. اگر لینک ها در این قسمت هم نباشد، با استفاده از تلگرام یا چت آنلاین با ما در ارتباط باشید تا مشکل شما بررسی شود.

 • چگونه فیلم را دانلود کنم؟

با استفاده از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر (internet download manager)، می توانید به راحتی فیلم ها را دانلود نمایید.

اینترنت دانلود منیجر

 • چگونه فیلم را ببینم؟

  مرجع مهندسی کنترل برای رعایت حق کپی رایت و استاید مجرب خود، فیلم های خود را مجهز رمز کرده است به این معنا که فیلم خریداری شده تنها روی سیستم عامل شما قابل مشاهده است و نمی توان آن را به صورت غیر قانونی منتشر کرد. بنابراین برای استفاده از فیلم های تهیه شده توسط سایت مرجع مهندسی کنترل نیاز است که مراحل زیر را دنیال کنید.

۱- ابتدا با استفاده از نرم افزار winrar ، فیلم ها را آنزیپ (unzip) یا اکسترکت (extract) کنید.

وین رر

۲- سپس باید فایل نصبی زیر را دانلود و نصب کرده تا بتوانید از طریق آن فیلم را مشاهده نمایید.

دانلود پلیر

۳- بعدر از نصب برنامه روی فیلم مورد نظر دو بار کلیک می کنید تا صفحه ای مشابه زیر برای شما باز گردد :

security

در این مرحله می توانید فعال سازی فیلم را با استفاده از کدی که همراه با لینک های دانلود برای شما ارسال شده است، از ۲ طریق زیر انجام دهید :

۱- فعال سازی آنلاین : در این حالت برای فعال سازی باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

۲- فعال سازی آفلاین : در این حالت با استفاده از شماره شما فعال سازی فیلم انجام خواهد شد و نیازی به اینترنت نمی باشد.

 • کد تخفیف چیست؟

در صورتی که در کانال تلگرام ما عضو باشید، می توانید هر هفته از کدهای تخفیفی که برای همه آموزش ها قرار داده می شوند استفاده کنید.

 • در صورتی که تعداد بسته های آموزشی زیاد شود می توان درخواست کد تخفیف داشته باشم؟

در وصرتی که مواردی که قصد خرید آن ها را دارید زیاد باشند می توانید با استفاده از تلگرام با ما در ارتباط بوده و تا تخفیف ۵۰ را برای خرید محصولات خود استفاده نمایید.