abaqus

کدنویسی در آباکوس به زبان پایتون (Python Scripts for ABAQUS)

به دلیل محدودیت­های موجود در محیط گرافیکی آباکوس (GUI)، با یادگیری کدنویسی در آباکوس به زبان پایتون قادر خواهید بود که از امکانات بیشتری استفاده کنید و تسلط بسیار جامعی بر نرم افزار داشته باشید. از مهمترین کاربردهای آن در فرایندهای که نیاز به تکرار یا تغییرات خودکار مدل هندسی نام برد در این فیلم آموزشی ضمن آنکه با روند برنامه­ نویسی در محیط پایتون و محیط­های اسکریپت­ نویسی و زبان پایتون آشنا می شوید، سعی شده است که تمام ماژول های نرم افزار از Part، Property، Step و …… و Job به طور کامل در محیط کدنویسی با استفاده یک مثال کاربردی به طور واضح توضیح داده شود.

در این فیلم با این دیدگاه بیان شده است که کاربر با محیط نرم افزار ABAQUS به طور نسبی آشنا می باشد. در صورت نیاز می توانید از فیلم های آموزش مقدمانی این نرم افزار در همین سایت استفاده بفرمایید

این مجموعه شامل مباحث

مقدمه‌ای بر پایتون جهت اسکریپت نویسی در آباکوس
*انواع داده اولیه در پایتون
*نامگذاری متغیرها در پایتون
*معرفی مفاهیم Class، Object، Instance، List، Dictionary

معرفی کامل ماژول های نرم افزار در  محیط کدنویسی 

*Part
*Property
*Assembly
*Step
*Load
*Mesh
*Job

پیش نمایش

 

در جلسات آینده سعی می شود که با استفاده از مثال های متنوع دیگر در زمینه های مختلف استاتیک، دینامیک و ارتعاشات، فراخوانی فایل نتایج (.odb) و استخراج داده به کمک اسکریپت که یکی از مهمترین مزیت های کدنویسی می باشد، ذکر شود.

 

فایل شامل یک فیلم آمورش به مدت ۱۵۰ دقیقه و یک فایل متنی شامل کد برنامه به زبان پایتون برای یک تیر یک سر گیر دار تحت بارگذاری گسترده

حجم فایل: ۳۶۰ مگابایت

خرید

توجه توجه!!: در صورتیکه مایل به پرداخت از طریق کارت می باشید هزینه را به شماره کارت زیر (بنام موسی پور) واریز فرموده و سپس اطلاعات زیر رو به شماره زیر پیامک کنید. بعد از پرداخت و پیامک نمودن اطلاعات زیر لینک دانلود رو به ایمیلتون می فرستیم.

شماره پرداخت

محصول و جلسات خریداری شده

ایمیل

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۹۱۱۳۵۳

شماره موبایل: ۰۹۱۶۲۹۶۳۸۷۰

۲ نظر

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *