فیلتر کالمن با استفاده از GUI

واسط های گرافیکی که در این قسمت ارائه شده است، مربوط به درس فیلتر کالمن از کتاب DanSimon است که دوست خوبم جناب آقای دکتر جوادی داخل همین سایت آن را تدریس کرده و بنده هم در بعضی از مباحث یک واسط گرافیکی تولید کرده ام که امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

ضمناً جهت یادگیری نحوه ایجاد gui (واسط گرافیکی در متلب) هم می توانید به آموزش واسط های گرافیکی در متلب و یا در اینجا کلیک کنید.

لطفا برای خرید به انتهای پست مراجعه نمایید.

جلسه اول: پاسخ روش های مختلف انتگرال گیری با استفاده از GUI

این واسط گرافیکی، پاسخ گرافیکی یک معادله دیفرانسیل از مرتبه n را با سه روش انتگرال گیری مستطیلی، ذوذنقه ای و رانگ کوتای مرتبه ۴ نمایش می دهد که مربوط به مثال ۱-۵ از کتاب Dan_Simon است.

پیش نمایش جلسه اول:

جلسه دوم: برازش منحنی(Curve Fitting) با روش RLS(Recursive Least Square) با استفاده از GUI

این واسط گرافیکی، برازش منحنی (Curve Fitting) را روی یک دیتای دو بعدی با استفاده از روش حداقل مربعات بازگشتی (Recursive Least Squre) و با استفاده از واسط های گرافیکی در متلب انجام می دهید که در مقالات و پروژه های دانشجویی می تواند بسیار به شما کمک کند. این نرم افزار براساس مثال ۳-۱۳ از کتاب Dan_Simon تهیه شده است.

پیش نمایش جلسه دوم:

جلسه سوم: برازش منحنی(Curve Fitting) با روش LS(Least Square) با استفاده از GUI

این واسط گرافیکی، برازش منحنی (Curve Fitting) را روی یک دیتای دو بعدی با استفاده از روش حداقل مربعات (Least Squre) و با استفاده از واسط های گرافیکی در متلب انجام می دهید که در مقالات و پروژه های دانشجویی می تواند بسیار به شما کمک کند. این نرم افزار براساس فصل ۳ از کتاب Dan_Simon تهیه شده است.

پیش نمایش جلسه سوم:

برای خرید کلیک کنید

توجه توجه !! در صورتیکه مایل به پرداخت از طریق کارت می باشید هزینه را به شماره کارت زیر (بنام موسی پور) واریز فرموده و سپس اطلاعات زیر رو به شماره زیر پیامک کنید. بعد از پرداخت و پیامک نمودن اطلاعات زیر لینک دانلود رو به ایمیلتون می فرستیم.

شماره پرداخت

محصول و جلسات خریداری شده

ایمیل

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۹۱۱۳۵۳

شماره موبایل: ۰۹۱۶۲۹۶۳۸۷۰

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *